Bejelentkezés

Logó

Adja meg e-mail címét és jelszavát!


Mégse

Jelszó megváltoztatása

Bejelentkezési segédlet

Kérjük, itt adja meg e-mail címét, hogy el tudjuk küldeni a szükséges linket, mellyel jelszava megadása nélkül, rögtön bejelentkezhet weboldalunkra!Mégse

Kereső

 Dokumentumok közt nem keres!


Bemutatkozás
About us


Profilom

Profil szerkesztése Jelszó módosítása

Kijelentkezés

OKTV orosz nyelv és Oktatási Hivatal Kiváló versenyfelkészítő díj

 

A 2022/2023. tanévi Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen orosz nyelvből iskolánk három diákja, Buzády András 1. helyezést, Szarka Nándor 2. helyezést és Do Hoang Son Levente 7. helyezést értek el. A 2023. június 2.-i  díjkiosztó ünnepségen diákjaink átvehették okleveleiket, melyek győzteseink tehetségéről és sokéves orosz nyelv iránti elkötelezett szeretetükről adnak tanúbizonyságot. A diákok versenyfelkészítésében Dora János Balázs vett részt, akit ebben az évben többéves tehetséggondozást segítő munkájának elismeréseképpen az Oktatási Hivatal Kiváló versenyfelkészítő díjjal jutalmazta.

Ezúton is gratulálunk diákjainknak a kitűnő versenyeredményeikhez.