Bejelentkezés

Logó

Adja meg e-mail címét és jelszavát!


Mégse

Jelszó megváltoztatása

Bejelentkezési segédlet

Kérjük, itt adja meg e-mail címét, hogy el tudjuk küldeni a szükséges linket, mellyel jelszava megadása nélkül, rögtön bejelentkezhet weboldalunkra!Mégse

Kereső

 Dokumentumok közt nem keres!


Bemutatkozás
About us


Profilom

Profil szerkesztése Jelszó módosítása

Kijelentkezés

XÁNTUS GÓLYATÁBOR 2023

 

XÁNTUS GÓLYATÁBOR

 

2023. augusztus 28-30.

 

Az idei tanév felvezetéseként az elmúlt évekhez hasonlóan, az agárdi Hotel Vikingben került megrendezésre a Xántus Gimnázium háromnapos gólyatábora. A Diákönkormányzat lelkes tagjainak, előkészítő munkájának hála, a közel 200 gólya részvételével zajló esemény nagyon jó hangulatban telt. Iskolánk új tanulói játékos feladatokon, versenyeken keresztül ismerhették meg egymást, valamint osztályfőnöküket, és betekintést nyerhettek a „xántusos” középiskolai életbe. A rendezvényre ellátogatott iskolánk vezetője, dr. Fehérvizi Judit, aki a helyszínen köszöntötte a lelkes gólyákat. 
Kis összefoglaló videónkat az alábbi linken tekinthetik. videó link