Bejelentkezés

Logó

Adja meg e-mail címét és jelszavát!


Mégse

Jelszó megváltoztatása

Bejelentkezési segédlet

Kérjük, itt adja meg e-mail címét, hogy el tudjuk küldeni a szükséges linket, mellyel jelszava megadása nélkül, rögtön bejelentkezhet weboldalunkra!Mégse

Kereső

 Dokumentumok közt nem keres!


Bemutatkozás
About us


Profilom

Profil szerkesztése Jelszó módosítása

Kijelentkezés

Tanulmányi séta a Nemzeti Sírkertben

 

Iskolai hagyományunknak megfelelően, a nyelvi előkészítős gólyaosztályok, egy tanulmányi sétán vettek részt március 14-én a Nemzeti Sírkertben. A séta során a diákok megismerhették nemzeti nagyságaink életútját, élettörténetét, iskolánk pedagógusainak előadásában. A temetőben diákjaink megkoszorúzták iskolánk névadójának, Xántus Jánosnak, valamint alapítóigazgatójának, dr. Nagy B. Józsefnek a sírját.