Bejelentkezés

Logó

Adja meg e-mail címét és jelszavát!


Mégse

Jelszó megváltoztatása

Bejelentkezési segédlet

Kérjük, itt adja meg e-mail címét, hogy el tudjuk küldeni a szükséges linket, mellyel jelszava megadása nélkül, rögtön bejelentkezhet weboldalunkra!Mégse

Kereső

 Dokumentumok közt nem keres!


Bemutatkozás
About us


Profilom

Profil szerkesztése Jelszó módosítása

Kijelentkezés

Az érettségi vizsga eredményei a 2020/2021. tanévben

 

A májusi írásbeli érettségi vizsgákat követően, 2021. június 14-21. között zajlottak intézményünkben a szóbeli vizsgák. A 223 fő vizsgára jelentkezett tanulóból 170 fő végzős, 51 fő előrehozott és 2 fő külső vizsgázó volt. A tavalyi vizsgaidőszakhoz hasonlóan ebben az évben is csak célnyelvi civilizáció tantárgyból tettek szóbeli vizsgát tanulóink, így összesen 167 feleletet hallgatak meg a vizsgáztató pedagógusok. A 967 darab vizsgából 187 darab volt emelt szintű vizsga. Ez a szám évről évre növekedik, tekintve, hogy felsőoktatási intézményekbe történő jelentkezés előfeltétele legalább egy vizsgatárgyból emelt szinten való jelentkezés. A kötelező és a leggyakrabban választott érettségi vizsgatárgyak eredményeit az oldalán alján taláható linken keresztül elérhető kimutatások tartalmazzák. 23 tanulónk kitűnő érettségi bizonyítványt vehetett át:

A 12.A osztályból:

Brandhuber Márta

Herendi Eszter Borbála

Martin Márton

Mester Norbert Péter

Mészáros Lea Bianka

Szabó Blanka

A 12.B osztályból:

Budai Miklós

Cserpes Tirza Tamara

Kiripolszki Mária Róza

Korein Kristóf Bálint

Magyar Zsófia Anna

Somfai Jázmin

Szabó Luca

Vekerle Áron

A 12.C osztályból:

Soltész Réka

A 12.D osztályból:

Juhász Anna

Palocsai Lilla

Vida Mátyás József

A 12.E osztály osztályból:

Brezina Lilla Dorottya

Eperjesi-Kovács Ádám

Hermann Emília

Király Gábor Dávid

Szűcs Péter

 

Tanulóinknak sok sikert kívánunk tanulmányaik folytatásához!

>Az érettségi vizsga eredményei »