Bejelentkezés

Logó

Adja meg e-mail címét és jelszavát!


Mégse

Jelszó megváltoztatása

Bejelentkezési segédlet

Kérjük, itt adja meg e-mail címét, hogy el tudjuk küldeni a szükséges linket, mellyel jelszava megadása nélkül, rögtön bejelentkezhet weboldalunkra!Mégse

Kereső

 Dokumentumok közt nem keres!


Bemutatkozás
About us


Profilom

Profil szerkesztése Jelszó módosítása

Kijelentkezés

Megemlékezés a Rohr Magdolna tiszteletére állított emléktáblánál

 

2022. április 5-én a Gulágokban Elpusztultak Emlékének Megörökítésére Alapítvány szervezésében megemlékezést tartottak a Rohr Magdolna emléktáblánál, melyre iskolánkat is meghívták. A GULAG Alapítvány elnökének, Pintér Jolánnak a köszöntőjét követően beszédet mondott Balogh-Madár Emese, Belváros-Lipótváros Önkormányzatának alpolgármestere. Az ünnepélyes esemény záróakkordjaként sor került az emléktábla megkoszorúzására, amelyen intézményünk diákjai is elhelyezték az iskola koszorúját. Az eseményről a kerületi újság, valamint a City TV is részletesen beszámolt.

A megemlékezésről készűlt videó anyag  az alábbi linken tekínthetőmeg 8 perc 12 másodpercétől  iskolánk képviselete 12 perc 32 másodpercétől láthatóbenne.  
Link